Karcher B 140-60-80W-90R-140R /BD55/60 felszívógumi SZETT
Részletek
Méret: (mm)
  • Right (jobb) - mm 976x78x4 (profil 881) 35 SH Red / Piros
  • Left (bal) - mm 920x68x4 (profil 850) 35 SH Red / Piros
Típus: Szett (első és hátsó)
Anyag: PARA 35 SH
Szín: Piros / red
Gerenda: Hajlított
Kompatibilis:
Karcher B 140 R Bp Pack 240 Ah
Karcher B 140 R Bp Pack 400 Ah
Karcher B 140 R Bp Pack Dose 240Ah
Karcher B 140 R Bp Pack Dose 400Ah
Karcher B 60 W Bp Pack
Karcher B 60 W Bp Pack Classic
Karcher B 60 W Bp Pack Dose
Karcher B 80 W Bp Dose (Scheibe)
Karcher B 80 W Bp Dose (Walze)
Karcher B 80 W Bp Pack
Karcher B 80 W Bp Pack Dose
Karcher B 90 R Adv Dose Bp Pack
Karcher B 90 R Classic Bp Pack
Karcher BD 55/60 W Ep
Karcher BR 55/60 W Ep
(Régi típus)
Gerenda típusok:
Squeegee, 940 mm, curved
Squeegee, 940 mm, straight